DS-SFP-FC8G-SW-RF

60,00

8 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, Spare REMANUFACTURED

ProductbeschrijvingCisco – SFP+ transceivermodule – 8GB glasvezelkanaal (SW)Type apparaatSFP+ transceivermodule – LC multi-modusModelInsteekmoduleBekabelingstypeGlasvezelGegevensoverdrachtsnelheid8.5 GbpsOptische golflengte850 nmProtocol voor gegevenskoppeling8GB glasvezelkanaal (SW)Max. overdrachtsafstand520 mAfmetingen (BxDxH)1.4 cm x 5.7 cm x 0.9 cmOntworpen voorMDS 9509 Fibre Channel Director,9509 Multilayer Director,9513 Multilayer Director

 

Beschikbaarheid: 198 op voorraad

Artikelnummer: DS-SFP-FC8G-SW-RF Categorie├źn: , , , , , , , ,

Cisco
SFP+ transceivermodule
8GB glasvezelkanaal (SW)
glasvezel
LC multi-modus
maximaal 520 m
850 nm
voor MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director

Productbeschrijving Cisco – SFP+ transceivermodule – 8GB glasvezelkanaal (SW)Type apparaatSFP+ transceivermodule – LC multi-modusModelInsteekmoduleBekabelingstypeGlasvezelGegevensoverdrachtsnelheid8.5 GbpsOptische golflengte850 nmProtocol voor gegevenskoppeling8GB glasvezelkanaal (SW)Max. overdrachtsafstand520 mAfmetingen (BxDxH)1.4 cm x 5.7 cm x 0.9 cmOntworpen voorMDS 9509 Fibre Channel Director,9509 Multilayer Director,9513 Multilayer Director

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “DS-SFP-FC8G-SW-RF” te beoordelen
Scroll naar top