SFP-10G-LR=

1.700,00

Cisco
SFP+ transceivermodule
10 GigE
10GBase-LR
LC/PC enkele modus
maximaal 10 km
1310 nm
voor Catalyst Switch 2

Beschikbaarheid: 20 op voorraad

Artikelnummer: SFP-10G-LR= Categorie├źn: , , , ,

Belangrijkste specificaties
Productbeschrijving Cisco – SFP+ transceivermodule – 10 GigE
Type apparaat SFP+ transceivermodule – LC/PC enkele modus
Model Insteekmodule
Bekabelingstype 10GBase-LR
Gegevensoverdrachtsnelheid 10 Gbps
Optische golflengte 1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling 10 GigE
Max. overdrachtsafstand 10 km
Afmetingen (BxDxH) 1.3 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
Gewicht 75 g
Garantie van de fabrikant 90 dagen garantie
Ontworpen voor Catalyst Switch Module 3012 for IBM BladeCenter,Switch Module 3110G for IBM BladeCenter,Switch Module 3110X for IBM BladeCenter;Nexus 5010,93180YC-FX,9336C-FX2,9372PX-E

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “SFP-10G-LR=” te beoordelen
Scroll naar top